Już wkrótce...

PRELEGENCI

Karol Wielechowski
Cinema City

Absolwent Akademii Obrony Narodowej, który od 8 lat zajmuje się działaniami powiązanymi z IT na arenie międzynarodowej. Obecnie zatrudniony w sieci kin Cinema City na stanowisku powiązanym z koordynacją działań Digital Signage w grupie Cineworld. W ciągu pracy w różnych firmach IT oraz odbycia licznych podróży służbowych miał okazję zapoznania się z klientem międzynarodowym a także zaangażowania się w znaczące projekty DS w Europie. Bierze udział w działaniach pro publico bono oraz jest osobą otwartą na wyzwania. Interesuje się sportem, m. in. tenisem ziemnym i podróżami długodystansowymi rowerem.

Patryk Hatak
Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska

Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, uczestnik Akademii Polskiego Forum Arbitrażu oraz warsztatów o tematyce poświęconej procesowi negocjacji międzynarodowych.
Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując przy obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych z branży handlowej, informatycznej oraz medycznej.
Specjalizuje się w prawie umów w obrocie gospodarczym, prawie ochrony konkurencji i konsumenta, oraz prawie własności intelektualnej ze szczególnym uwzględnieniem prawa nowych technologii.
SPONSORZY
WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA

FUNDATORZY NAGRÓD

PATRONI MEDIALNI
                                               
ORGANIZATOR