Już wkrótce...

PRELEGENCI

Karol Wielechowski
Cinema City

Absolwent Akademii Obrony Narodowej, który od 8 lat zajmuje się działaniami powiązanymi z IT na arenie międzynarodowej. Obecnie zatrudniony w sieci kin Cinema City na stanowisku powiązanym z koordynacją działań Digital Signage w grupie Cineworld. W ciągu pracy w różnych firmach IT oraz odbycia licznych podróży służbowych miał okazję zapoznania się z klientem międzynarodowym a także zaangażowania się w znaczące projekty DS w Europie. Bierze udział w działaniach pro publico bono oraz jest osobą otwartą na wyzwania. Interesuje się sportem, m. in. tenisem ziemnym i podróżami długodystansowymi rowerem.

Patryk Hatak
Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska

Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, uczestnik Akademii Polskiego Forum Arbitrażu oraz warsztatów o tematyce poświęconej procesowi negocjacji międzynarodowych.
Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując przy obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych z branży handlowej, informatycznej oraz medycznej.
Specjalizuje się w prawie umów w obrocie gospodarczym, prawie ochrony konkurencji i konsumenta, oraz prawie własności intelektualnej ze szczególnym uwzględnieniem prawa nowych technologii.

Anna Nowak
Posterscope Polska

Product Development Manager, Posterscope Polska (Dentsu Aegis Network)
Absolwentka japonistyki i pasjonatka nowych technologii. W Posterscope Poland zajmuje się systemami analitycznymi oraz technologią użytkową. W ramach zainteresowań pracuje z językami programowania, ilustracją oraz gamifikacją. Fascynację postępem technologicznym Japonii próbuje przenosić na własne podwórko.

Filip Gieleciński
Posterscope Polska

Client Service Director, Posterscope Polska (Dentsu Aegis Network)
Karierę zawodową rozpoczął jako rzecznik prasowy w Securia International Polska w 2009 roku. W Posterscope Poland od 2012 roku, gdzie odpowiadał za obsługę kluczowych klientów (m.in. General Motors, Microsoft, Forum Film, Disney czy Pernod Ricard), a następnie została mu powierzona rola koordynacji pracy całej firmy. Wprowadził w firmę w obszar Event Marketingu oraz Data Analitycs. Zdobył w ramach Posterscope wiele nagród, w tym KTR, Innovation Awards oraz Effie.

Joanna Pełech- Mikulska
Blue Eyes Media

Media Director/ CEO BE Media (www.be-media.com.pl)
Charyzmatyczny manager działu kreatywno-klienckiego Agencji Reklamowej BE Media (www.be-media.com.pl). Absolwentka ekonomii, politologii oraz zarządzania. Autorka wielu publikacji z zakresu reklamy oraz perswazji w komunikacji. Od kilkunastu lat związana z branżą reklamową. Pierwsze kroki zawodowe stawiała w działach marketingu w Stanach Zjednoczonych, gdzie obywała staż absolwencki. Autorka tekstów oraz podróżniczka z zamiłowaniem do śpiewu, która hołduje zasadzie, że do sukcesu nie ma drogi na skróty.

Joanna Szymańska
Clear Channel Poland

Menadżer marketingu z 10 letnim doświadczeniem w międzynarodowej firmie mediowej działającej na rynku B2B.. Z sukcesem wdrożyła pierwsze w Polsce systemowe rozwiązanie reklamowe Digitale premium w galeriach handlowych należące do firmy Clear Channel Poland. Posiada praktykę w zarzadzaniu produktami o różnych pozycjach rynkowych oraz na różnych etapach dojrzałości produktu. Poparte sukcesami doświadczenie w modelowaniu i wdrażaniu projektów prosprzedażowych. Ekspert w obszarach zarządzania przychodami spółki oraz zwiększaniu efektywności działu handlowego. Współuczestniczy w budowaniu strategii firmy.. Pracuje z pasją…
SPONSORZY
WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA

FUNDATORZY NAGRÓD

PATRONI MEDIALNI
                                               
ORGANIZATOR