Już wkrótce...

PRELEGENCI

Marta Kwiatkowska-Cylke
Lubasz i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp. k.

Adwokat. Kieruje pracą warszawskiego oddziału Kancelarii Lubasz i Wspólnicy.
Specjalizuje się w prawie gospodarczym, prowadzi obsługę prawną spółek wchodzących w skład grup kapitałowych z udziałem kapitału zagranicznego. Jej zainteresowania zawodowe obejmują kwestie związane z ochroną danych osobowych, prawem autorskim, a także prawem internetu i nowych technologii. Posiada bogate doświadczenie w zakresie rynku nieruchomości warszawskich, realizacji projektów inwestycyjnych, prowadzenia sporów sądowych i administracyjnych.
Ukończyła z wyróżnieniem Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Absolwentka Szkoły Prawa Niemieckiego i Europejskiego prowadzonej przez pracowników naukowych Friedrich-Wilhelm Rhein University of Bonn we współpracy z WPiA UW jak również Centrum Prawa Amerykańskiego współtworzonego przez WPiA UW oraz University of Florida – Fredric G. Levin College of Law. Ukończyła również podyplomowe Studium Prawa Własności Intelektualnej na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.
Autorka publikacji zamieszczanych na Portalu ODO oraz Portalu Prawa IT, w których omawia zagadnienia związane z ochroną danych osobowych, własnością intelektualną oraz prawem internetu i nowych technologii.

Pawel Zaworski
Samsung Electronics Polska

Absolwent Wydziału Informatyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i University of the West of Scotland. W Samsung Electronics rozpoczął prace na stanowisku Pre-sales rozwiązań digital Signage w polskim oddziale Samsung Research & Development. Obecnie odpowiedzialny w Samsung Electronics Polska za projektowanie systemów opartych o rozwiązania visual display i ewangelizację w tematyce Digital Signage.

Karolina Rostkowska
Samsung Electronics Polska

W Samsung Electronics Polska Key Account Manager w Enterprise Bussines Division.
Odpowiada za promocje i adresowanie potrzeb Klientów Biznesowych najnowocześniejszymi rozwiązaniami informatycznymi z zakresu Visual Display, docierając do rynku Retail / Media / Automotive.
Entuzjasta nowych technologii i zapalony Samsung Brand Ambassador.

Joanna Pełech
BE Media

Prezes zarządu Agencji Reklamowej BE Media, doświadczony manager z wieloletnią praktyką w branży Digital Out-Of-Home. Absolwentka ekonomii, politologii oraz zarządzania. Autorka wielu publikacji z zakresu reklamy DOOH i marketingu. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywała w działach marketingu w Stanach Zjednoczonych. Następnie przez kilka lat związana z firmą Zebra Technologies, gdzie odpowiedzialna była za bieżące kontakty firmy z polskimi mediami i kluczowymi partnerami handlowymi w regionie EMEA. Obecnie charyzmatyczny szef działu kreatywno- klienckiego. Prywatnie mama Stasia, szachistka oraz pasjonatka podróży z wielkim zamiłowaniem do śpiewu.

Sebastian Szysz
ZenithOptimedia Group Sp. z .o.o.

7 lat doświadczenia w mediach w tym 6 lat w domu mediowym ZenithOptimedia. Pasjonat nowych technologii i nowych mediów. Od 4 lat zarządza zespołem w dziale strategii rozwijając koncepcje komunikacyjne i strategie mediowe dla klientów agencji. Od roku odpowiada również za badania łącząc tym samym kompetencje strategiczne z analizą danych. Prywatnie wielki fan ASG.

Andrzej Dąbrowski
TT Soft Sp. z o. o.

Ukończył Wydział Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej, pracował jako konsultant techniczny w firmie Borland, od kliku lat prowadzi własną działalność w zakresie projektowania systemów informatycznych, współpracuje z firmą TTSoft jako Analityk systemowy.

Rafał Federowicz
T-Mobile Polska S.A.

Regional Vice President Platforms and Technologies Department.
Entuzjasta nowych technologii i innowacji,
prekursor i orędownik zmian zarówno tych produktowych jak i po stronie podejścia do zarządzania. Juror i mentor w projektach współpracy ze starupami realizowanych przez T-Mobile Polska i należące do Grupy Deutsche Telekom centrum innowacji hub:raum w Krakowie.
Z nowymi technologia związany już od kilkunastu lat. Wiedzę i doświadczenie zdobywał projektach realizowanych między innymi dla CISCO, a obecnie dla T-Mobile.

Marian Tymiński
Apella Spółka Akcyjna

Absolwent Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego oraz Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Od 8 lat w branży Digital Signage, od 5 lat jako pracownik Apella S.A., od 2013 roku odpowiedzialny za kierowanie komórką Digital Signage. Entuzjasta nowych technologii audiowizualnych i nowych mediów.

Maciej Wokitajtis
Head of Digital Out of Home w Grupie K2

Absolwent Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego, zafascynowany szeroko pojętym street art-em i nowymi technologiami. Posiada 11 letnie doświadczenie na polskim rynku reklamowym z zakresu planowania mediów oraz tworzenia niestandardowych rozwiązań reklamowych (Ambient, DOOH, event i guerrilla marketing). Pracował między innymi dla takich klientów jak Orlen, TVN, Kompania Piwowarska, Grupa Żywiec, Coca Cola i Allegro, Danone, IKEA. Laureat Grand Prix Media Trendy oraz członek jury tegoż konkursu. Przez 6 lat współtworzył agencję ambientową Grupa Białko, która zrealizował ponad 150 niestandardowych projektów reklamowych, w tym wiele pionierskich i wyróżnionych na konkursach reklamowych. Przez dwa lata w grupie Starcom MediaVest odpowiadał za budowanie komórki ambientowej oraz tworzenie i realizację projektów niestandardowych. Obecnie w Grupie K2 odpowiada za rozwiązania z zakresu DOOH oraz tworzy koncepcję mechaniki Ambient 2.0.

Magda Wichłacz
Senior Brand Manager w firmie Żywiec Zdrój S.A.

Absolwentka Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytetu Łódzkiego. Od początku kariery zawodowej związana z branżą FMCG. Do firmy Żywiec Zdrój S.A. dołączyła w sierpniu 2015 roku, obejmując odpowiedzialność za portfolio „wód smakowych”. Od grudnia 2015 odpowiedzialna również za przygotowanie kampanii wprowadzającej na rynek nową linię produktów Żywiec Zdrój Soczysty. W podejmowanych działaniach poszukuje autentyczności i strategicznego uzasadnienia. Zaangażowana w budowanie kampanii w oparciu o dogłębne zrozumienie konsumenta, jego motywacji i potrzeb. Wcześniej związana z Danone Sp. z o.o., gdzie odpowiedzialna była za marki Danacol, Fantasia, Actimel i Danonki. Karierę zawodową rozpoczynała w Grupie Żywiec S.A.

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA
FUNDATORZY NAGRÓD
PATRONI MEDIALNI
   


   
   
   
                       
ORGANIZATOR