Już wkrótce...

PARTNERZY

Blue Eyes Media Sp. z o.o.
Agencja Reklamowa BE Media zajmuje się kompleksową obsługą i realizacją kampanii reklamowych. Projektuje i adaptuje porywające projekty, a w centrum uwagi zawsze pozostają klienci i ich potrzeby. Szeroki wachlarz oferowanych mediów określany jest mianem „Mediowego Atelier”. W ciągu kilku lat Agencja BE Media zrealizowała tysiące kampanii, które zdobyły uznanie i wzbudziły aprobatę wśród klientów. W swojej ofercie Agencja posiada autoryzowane sieci DOOH, do których zaliczają się: Lux Med TV, Auto Servis TV, TV Student, Led TV, czy Tranzyt TV. Dodatkowo, wzbogacona jest w szeroką gamę innych mediów reklamowych. BE Media z pasją pomaga w rozwoju biznesu swoich klientów, tworzy bezkonkurencyjne projekty – wiarygodne, atrakcyjne i skuteczne.


TT Soft Sp. z o. o.
TT Soft jest rodzinną firmą informatyczną specjalizującą się w produkcji Elektronicznych Systemów Obsługi Klienta (ESOK). Przy wsparciu partnerów i Klientów firma weszła na rynek Digital Signage z autorskim oprogramowaniem EDITEMS, którego zalety doceniły m. in. takie firmy jak sieć kin Helios SA czy sieć hurtowni elektryczno-hydraulicznych Onninen Sp. z o o. Głównymi wartościami, jakimi firma kieruje się w kontaktach z Klientami to umiejętność słuchania potrzeb i zapewnienie niezawodnego serwisu i wsparcia. cjako produkt ma zapewnić Klientom wyróżniającą się na rynku elastyczność, jak również możliwość „uszycia na miarę” wymaganych niestandardowych funkcjonalności i opcji.
Globe IT Sp. z o. o.
Globe IT to profesjonalny dostawca rozwiązań software i hardware. Od ponad 15 lat tworzymy unikalne rozwiązania dla biznesu, sektora publicznego i edukacji. Bazujemy na najlepszych wzorcach z Doliny Krzemowej z niepowtarzalną nutką ułańskiej fantazji. Oprócz wysokiego potencjału technologicznego, wiedzy know-how i wieloletniego doświadczenia, niezwykle istotny jest dla nas sposób współpracy z klientami. Nie opieramy się wyłącznie na jednej, sprawdzonej i niezmiennej strategii działania. Myślimy poza schematami, proponujemy rozwiązania i produkty, które dostosowujemy do każdego klienta indywidualnie na podstawie starannej analizy potrzeb. Nasi klienci to małe i średnie przedsiębiorstwa, międzynarodowe korporacje, instytucje państwowe oraz liderzy rynku krajowego.

iiyama international
iiyama jest jednym z wiodących producentów ekranów dotykowych w Europie. Nasza bogata oferta to oparte na najnowszych technologiach wysokiej jakości rozwiązania gwarantujące stabilne, precyzyjne działanie oraz niezawodność i trwałość funkcji dotykowej. Szeroki wachlarz form i wariantów, w tym rozwiązania bez ramki i typu open frame w formatach standardowych i panoramicznych, pozwala wybrać rozwiązanie idealnie dostosowane do konkretnych potrzeb. W ofercie iiyama znajduje się ponad 40 modeli monitorów dotykowych.

SPONSORZY





WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA




FUNDATORZY NAGRÓD




PATRONI MEDIALNI
   










   
   
   
                       
ORGANIZATOR