Partnerzy

NEDILO

NEDILO specjalizuje się w kompleksowym dostarczaniu rozwiązań softwarowych, hardwarowych oraz powiązanych z nimi usług wspierając tym samym naszych klientów w cyfrowej transformacji. Dostarczamy nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania dające szerokie możliwości wykorzystania systemu digital signage. Poprzez nasze doświadczenie oraz wiedzę dotyczącą produktów pomagamy naszym klientom stworzyć optymalnie dobrane rozwiązanie najlepiej przekładające się na ich korzyści biznesowe i osiągać strategiczne przewagi konkurencyjne.
Nedilo jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce globalnego lidera rozwiązań digital signage – NAVORI.
NEDILO – zakres oferowanych usług:
Digital Transformation Off-line
Analizujemy procesy w Twoim biznesie na podstawie których wspólnie ustalamy kluczowe potrzeby, definiujemy wyzwania których realizacja pozwoli osiągnąć Twoje cele biznesowe.
Kompleksowe rozwiązania Software&Hardware
Łączymy uznany na świecie software klasy enterprise z wiodącymi rozwiązaniami hardware tworząc kompleksowe, rozwiązania dopasowane do specyfiki Twojego biznesu.
Lider rozwiązań Digital Signage
Jedyny w Polsce autoryzowany partner lidera oprogramowania Digital Signage – NavoriQL.
Outsourcing zarządzania systemem i jego obsługą
Utrzymywanie i administrowanie systemem dla klienta (wraz z całym zintegrowanym środowiskiem, na którym jest on osadzony).
Wdrożenia na dużą skale
Posiadamy siatkę ponad 80 zespołów wdrożeniowych w całym kraju. Dzięki temu potrafimy wdrożyć kompletne, gotowe do pracy rozwiązanie niezależnie od skali Twojego biznesu.
Kontakt:
NEDILO sp. z o.o.
ul. 28 CZERWCA 1956 r. nr. 404; 61-441 POZNAŃ,
Tel. +48 618350886
www.nedilo.pl