Stań się gwiazdą w swojej branży!

Opowiedz nam o sobie

bankowy rejestr klientów niesolidnych

Sylwia Laskowska 2021-09-26 0 komentarzy
bankowy rejestr klientów niesolidnych

Wielu pożyczkobiorców decyduje się na to, aby pobrać pożyczkę w instytucji pozabankowej. Jest to popularna forma, ponieważ nie trzeba spełniać tak wielu formalności jak w przypadku gdy ktoś decyduje się na pożyczkę z banku. Dodatkowo są też mniejsze wymagania wobec klienta, związane z udzieleniem mu określonej kwoty. Jedną z firm pomagających klientom w otrzymaniu pożyczki pozabankowej, zwykle pod zastaw nieruchomości, jest marka Balt Credit. 

Kontaktując się z ekspertami, od razu można zauważyć, że są to doświadczeni konsultanci, którzy podpowiedzą, co należy zrobić, by otrzymać pożyczkę. Wyjaśnią też, jak przebiega cała procedura przyznawania pożyczki i znajdą odpowiednią firmę, co do jakiej będzie pewność, iż pożyczkobiorca nie będzie mieć problemów ze spłatą. 

Klienci mogą również podczas pierwszej konsultacji liczyć na to, że będą wyjaśnione pewne pojęcia, z jakimi spotykają się, interesując się pobraniem zobowiązania finansowego. Na przykład, konsultanci wyjaśnią, czym jest Bankowy Rejestr Klientów Niesolidnych, prowadzony przez Związek Banków Polskich. Jest to jedno ze źródeł, w jakich sprawdzani są przez banki klienci. Kontrolowane jest to, czy dana osoba nie ma zadłużenia gdzieś indziej i czy dotychczas rzetelnie spłacała pobrane wcześniej zobowiązania finansowe. Co ważne, we wskazanej firmie nie trzeba się obawiać, ponieważ dla jej przedstawicieli nie ma znaczenia, czy klient umieszczony jest na takiej liście. To kolejny powód, zachęcający do współpracy ze wskazaną firmą. 

 

Skomentuj wpis