Stań się gwiazdą w swojej branży!

Opowiedz nam o sobie

Dlaczego warto wybielać zęby?

Szymon Szymański 2019-05-03 0 komentarzy
Dlaczego warto wybielać zęby?

Ci, którzy nie potrafią zrezygnować z kawy, herbaty, a nawet palenia papierosów, powinni mieć na uwadze, że stan ich uzębienia z roku na rok będzie się pogarszał. Jedynym sposobem na poprawę jego kolorytu będzie wybielanie zębów w Warszawie lub innym mieście, gdzie mieści się klinika specjalizująca się w tego typu usługach. 

Stomatologia estetyczna jest specjalnością qdent.pl — kliniki, która zajmuje się przywracaniem dawnego kolorytu zębom. W miejscu tym poza podstawowymi zabiegami pacjent może przejść szereg innych, który znacznie wpłynie na poprawę jego uśmiechu. Pracują tutaj doświadczeni lekarze, którzy są  w stanie pomóc nawet beznadziejnym przypadkom. 

Wracając do wybielania — we wspomnianej klinice zabiegu tego dokonuje się przy użyciu najlepszych systemów Zoom! Advanced Power®. Na czym polega wybielanie tą metodą? Na zęby pacjenta nakłada się specjalny żel, który poddawany jest działaniu specjalne lampy. Ta pomaga przeniknąć specjalnej formule - 25%  nadtlenku wodoru — do powierzchni zębów. Podczas wybielania zachodzi reakcja pomiędzy wspomnianym nadtlenkiem a żelazem. Dzięki niej powstaje rodnik grupy wodorotlenkowej, który odpowiedzialny jest za usunięcie ciemnych plam z uzębienia.  Aby efekt był widoczny i trwały, potrzebne będą co najmniej 3 do 4 sesji, z których jedna trwa 15 minut.  Jeśli stomatolog stwierdzi przed pierwszym wybielaniem, że na uzębieniu znajduje się duża ilość osadu, zanim nałoży żel, etap ten poprzedzi skalingiem i piaskowaniem. Tylko wtedy wybielanie będzie miało sens. 

Skomentuj wpis