Stań się gwiazdą w swojej branży!

Opowiedz nam o sobie

Etykiety kartonowe - czy warto w nie inwestować?

Łucja Olszewska 2022-12-26 0 komentarzy
Etykiety kartonowe - czy warto w nie inwestować?

Przywieszki, nazywane etykietami, są wykorzystywane w wielu branżach. Stanowią podstawę producentów odzieży, ponieważ informują o składzie ubrań, temperaturze prania czy kraju, w jakim zostały uszyte. Ich powierzchnia może być zadrukowywana w dowolny sposób oraz przy użyciu kolorów wybranych przez klienta. Niektórzy nanoszą na nie tabele rozmiarów, ceny oraz logotypy, dzięki którym wyróżniają się spośród innych. Są mocowane za pomocą agrafek, sznurków lub specjalnych zapinek, które nie niszczą tkanin i chronią przed przypadkowym odrywaniem. W branży odzieżowej liczy się przede wszystkim estetyka, dlatego omawiane przywieszki powinny prezentować się nienagannie.

Z tego powodu ważny jest wybór firmy, zajmującej się ich produkcją. Profesjonalne przedsiębiorstwa gwarantują kompleksową obsługę na wysokim poziomie oraz fachowe doradztwo, w razie potrzeby. Dysponują nowoczesnym parkiem maszynowym, zapewniającym nienaganną jakość wydruków, które nie ścierają się, ani nie płowieją z biegiem czasu. Na klientów czekają metki prostokątne (z zaokrąglonymi rogami lub bez), kwadratowe, owalne lub w kształcie koła, które mogą być zadrukowywane jedno- lub dwustronnie.

Przedsiębiorcy planujący inwestycję w tego typu dodatki mogą wejść na witrynę sankra.com.pl. Prowadzi ją firma specjalizująca się w sprzedaży opisywanych nośników, na które składają się między innymi etykiety kartonowe. Są one wybierane przez nabywców chcących iść z duchem czasu i dbać o wizerunek prowadzonej przez siebie działalności. To świetna alternatywa dla ich odpowiedników z tworzyw sztucznych, które niekiedy szkodzą środowisku, a ich wykonanie czy jakość pozostawiają wiele do życzenia. Cena etykiet zależy między innymi od nakładu oraz uszlachetnień, na które decyduje się część klientów.

Skomentuj wpis