Stań się gwiazdą w swojej branży!

Opowiedz nam o sobie

Gdzie kupić kable ADSS?

Pola Pawłowska 2018-12-23 0 komentarzy
Gdzie kupić kable ADSS?

Światłowody ADSS wykorzystywane są w instalacjach napowietrznych — kable podwiesza się do słupów telefonicznych, słupach linii średniego i niskiego napięcia, trakcji kolejowe, a także w kanalizacji teletechnicznej. W związku z tym, przy wyborze odpowiedniego rozwiązania należy wziąć pod uwagę kilka istotnych parametrów.

W poszukiwaniu najlepszych rozwiązań w dziedzinie zaawansowanego technologicznie okablowania warto udać się na stronę falesia.eu. Starannie opracowana oferta obejmuje dopracowane produkty, których możliwości znacząco zwiększają możliwości w projektowaniu konkretnych instalacji.

Na przykład, kabel ADSS musi odznaczać się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną, odpornością na oddziaływanie warunków atmosferycznych i promieni UV oraz budową, która pozwoli na jak najmniejszy spadek sygnału cyfrowego i analogowego podczas przesyłania.

Katalog Falesia obejmuje światłowody marki TELCOLINE. Wykonane zostały przy zastosowaniu japońskich włókien Sumitomo. Produkt jest w pełni dielektryczny i jest w znacznym stopniu odporny na skręcanie czy przeciąganie. Współczynnik maksymalnego naprężenia, szalenie istotny w kontekście odległości między słupami, to aż 4kN. Natomiast powłoka wykonana jest z polietylenu, który zapewnia skuteczną ochronę przed działaniem wody, wysokich temperatur i promieniowania UV.

Na asortyment sklepu składa się wiele wersji tego okablowania, różniących się średnicą, liczbą włókien na tubę oraz maksymalnym naprężeniem. Dzięki temu możecie Państwo precyzyjnie dopasować parametry pod konkretną realizację.

Skomentuj wpis