Stań się gwiazdą w swojej branży!

Opowiedz nam o sobie

Jak uratować swój związek?

Ryszard Szymczak 2020-09-06 0 komentarzy
Jak uratować swój związek?

Często zdarza się, że mimo usilnych starań jednej ze stron nie uda się ochronić związku i druga osoba odejdzie. Nie każdy jest w stanie się z tym pogodzić i ma nadzieję, że mimo wszystko partner przemyśli sprawę i wróci. Wszystko zależy od tego, jaki był powód odejścia i jaka była motywacja tej osoby, a także jak bardzo atrakcyjny jest dla niej partner. 

Wielu partnerów pragnęłoby dowiedzieć się, jak odzyskać byłą dziewczynę czy chłopaka i stworzyć dobry, trwały związek. W zasadzie każdy przypadek jest inny, jednak jest kilka uniwersalnych rad, które mogą pomóc w odzyskaniu partnera. Są one dostępne na stronie jakzdobywac.pl, prowadzonej przez osobę pomagającą rozwiązać problemy w związku lub odzyskać byłego partnera.

Zgodnie z tym, co można znaleźć na podanej wyżej stronie i w zamieszczonych na niej filmach, bardzo poważnym błędem jest przekonywanie partnera, który odszedł, o niesłuszności jego kroku i zachęcanie do powrotu. Jest to rzecz, której nie wolno zrobić, a zamiast tego trzeba dać sobie trochę czasu, aby partner sam zaczął się zastanawiać, czy aby na pewno podjął słuszną decyzję i chciał się dowiedzieć, jak druga strona radzi sobie bez niego. Może wstrząśnie nim dreszczyk emocji, kiedy pomyśli, że być może partner nawiązał już nową relację i już nie kocha albo mu nie zależy. Wówczas porzucony znowu staje się atrakcyjny i można zacząć się o niego starać.

Kolejną rzeczą jest reakcja w momencie, kiedy ta druga osoba jednak się odezwie. Wówczas warto podejść do kontaktu z dystansem i zakończyć go, zostawiając element zawieszenia. Najgorszym błędem, jaki można zrobić, jest bycie na zawołanie byłego partnera, gdyż wówczas szanse zdecydowanie maleją. Nigdy też nie można pytać partnera, czy wróci. Więcej można się dowiedzieć z filmów i na podanej wyżej stronie.

Skomentuj wpis