Stań się gwiazdą w swojej branży!

Opowiedz nam o sobie

Skuteczne szkolenia psychologiczne

Kaja Kowalczyk 2019-03-05 0 komentarzy
Skuteczne szkolenia psychologiczne

Psychologia to niezwykle fascynująca dziedzina nauki. Jej tajniki można zgłębiać latami, wciąż czując niedosyt i potrzebę dalszego kształcenia. Ilość zagadnień, które ściśle łączą się z tą gałęzią jest na tyle duża, iż każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Nie trzeba studiować psychologii i posiadać odpowiednich dyplomów, aby móc cieszyć się poznawaniem tej nauki. Można zdecydować się na poszerzanie swych horyzontów dla własnej przyjemności i z czystej ciekawości. W takich przypadkach, idealnym rozwiązaniem, zdają się być szkolenia psychologiczne, prowadzone w poznańskim Centrum Psychoterapii Integralnej.

Udział w nich, może brać każdy. W tym wypadku nie ma żadnych ograniczeń ani wytycznych. Najważniejsze są chęci i szczere zainteresowanie tematem. Prowadzący szkolenia, poruszają w ich trakcie następujące kwestie:

  • dyskusje i poradnictwo na temat rozwoju osobistego
  • poruszanie problematyki dotyczącej sposobów radzenia sobie z silnym stresem
  • zagadnienia dotyczące komunikacji interpersonalnej
  • tematy, dotyczące wspierania asertywności
  • nauka odpowiedniej autoprezentacji
  • tematyka, dotykająca zdrowia i twórczości
  • zagadnienia, mówiące o tym, w jaki sposób zachować zdrowy dystans pomiędzy pracą, a życiem osobistym

Aby przeczytać więcej na temat wszystkich dostępnych szkoleń, warto zajrzeć na stronę internetową Centrum, cpi.poznan.pl i poznać szczegóły. Opisane są tam wszelkie kwestie techniczne, a także wyszczególnione zostały rodzaje kursów, ich cele i założenia. W razie dalszych wątpliwości, można bez przeszkód kontaktować się z organizatorami.

Skomentuj wpis