Stań się gwiazdą w swojej branży!

Opowiedz nam o sobie

Terapia małżeńska na Śląsku

Ryszard Szymczak 2021-05-29 0 komentarzy
Terapia małżeńska na Śląsku

W ośrodku psychoterapeutycznym pomoc znajdą osoby z różnymi problemami. Oferta tego miejsca kierowana jest nie tylko do dorosłych, ale także do dzieci i młodzieży. Można umawiać się na spotkania ze specjalistą w dogodnych dla siebie terminach. Do dyspozycji pacjentów są serie wizyt, pojedyncze konsultacje lub pełne terapie. Rodzaj działań za każdym razem zależy od indywidualnych potrzeb podopiecznego. Do najczęściej wybieranych form współpracy należą:

  • konsultacja psychoterapeutyczna lub psychoterapia indywidualna, 
  • terapia dzieci lub konsultacja wychowawcza, 
  • interwencja kryzysowa i mediacja, 
  • coaching,
  • psychoterapia par i rodzin.

Warto zaznaczyć, iż możliwe jest także umówienie się na wizytę online. Wtedy specjalista spotyka się z pacjentem internetowo, wykorzystując wybraną platformę komunikacyjną. 

Coraz częściej wybierana jest przez pacjentów terapia małżeńska na Śląsku. Jest to bardzo ważna forma współpracy, która daje nadzieję na odbudowanie relacji i ponowne cieszenie się wzajemną obecnością (na spotkania mogą zgłaszać się pary heteroseksualne i homoseksualne).  Specjalista na początku zadaje bardzo dużo pytań i stara się jak najlepiej poznać dwoje ludzi, którzy się do niego zgłosili. Po zdiagnozowaniu problemu proponuje im konkretne działania. Często są to długie rozmowy, nauka konstruktywnego rozwiązywania konfliktów, czy też umiejętność spojrzenia na partnera z drugiej strony, obierając nową perspektywę. 

Cennik wszystkich świadczeń można znaleźć na stronie internetowej ośrodka, której adres to sop-psychoterapia.pl.

Skomentuj wpis